Аудиторії та лабораторії кафедри

    Загальна площа приміщень кафедри нараховує 1385 м2.

Ауд. 4101 - Лекційна аудиторія.

 

 

Ауд. 4101А - Лекційна аудиторія.

 

 

Ауд. 4102 - Лекційна аудиторія.

 

 

Ауд. 4103 - Лабораторія автоматичних систем автомобіля.
Площа лабораторії 70,6 м2.
Вміщує таке обладнання: стенд для визначення статичної характеристики вимірювального перетворювача швидкості обертання; стенд для визначення статичної характеристики регулятора гальмівних сил на колесах вантажного автомобіля; стенд для дослідження перехідного процесу об’єкта управління; стенд для визначення характеристик двопозиційного управління температурою охолоджуючої рідини двигуна внутрішнього згоряння; стенд для дослідження процесу збагачування паливної суміші під час холодного пуску двигуна; стенд для дослідження роботи системи вприскування бензину; комплект плакатів систем автомобілів.

Ауд. 4104 - Лабораторія технічної діагностики.
Площа лабораторії 54,8 м2.
Вміщує таке обладнання: автомобілі ГАЗ-24, ВАЗ-2121; стенд мотор-тестер; стенд з біговими барабанами; прилади для вимірювання шуму, вібрацій, токсичності відпрацьованих газів, тиску в циліндрах двигуна; лінійка для заміру сходження коліс.

Ауд. 4104А - Лабораторія електрообладнання.
Площа лабораторії 40 м2.
Вміщує таке обладнання: стенд для дослідження характеристик систем запалювання, побудований на базі двигуна ГАЗ-3102 та навантажувального генератора; стенд для випробовування генераторів і стартерів; стенд для випробовування батарейної системи запалювання; стенд для випробовування транзисторної системи запалювання; робоче місце для обслуговування акумуляторної батареї; деталі, вузли, агрегати системи електорообладнання автомобіля; комплект плакатів електрообладнання вітчизняних автомобілів.

Ауд. 4105 - Лабораторія теплотехніки.
Площа лабораторії 74,6 м2.
Вміщує таке обладнання: стенд для визначення теплоємкості повітря методом потоку; стенд для визначення теплопровідності твердих матеріалів методом циліндра; стенд для визначення коефіцієнта тепловіддачі циліндра при природній конвекції; установка для дослідження процесу стиснення повітря в компресорі; стенд для дослідження процесу у вологому повітрі; стенд для дослідження теплообмінних апаратів; стенд для дослідження процесів у холодильній установці.

Ауд. 4105А - Лабораторія паливних і мастильних матеріалів.
Площа лабораторії 30,6 м2.
Вміщує таке обладнання: прилад ЛРН для перегонки нафтопродуктів; прилад ПВНЕ для визначення температури спалаху нафтопродуктів; прилад К-2 для визначення межі міцності пластичних змащувань; прилад для визначення температури краплепадіння пластичних змащувань; набір нафтоденсиметрів для визначення щільності нафтопродуктів.

Ауд. 4106 - Лабораторія двигунів.
Площа лабораторії 85,5 м2.
Вміщує таке обладнання: стенд із двох двигунів ЯМЗ-238 з коробками передач, які навантажуються загальним генератором потужністю 200 кВт, обладнаний необхідними приладами для визначення зовнішньої характеристики двигунів та дослідження нейтралізації відпрацьованих газів; стенд з одноциліндровим двигуном для визначення індикаторної діаграми; стенд для регулювання ПНВТ.

Ауд. 4106А - Лабораторія двигунів.
Площа лабораторії 19 м2.
Вміщує таке обладнання: пульт для керування стендами з ДВЗ.

 

Ауд. 4107 - Лабораторія виробництва та ремонту автомобілів.
Площа лабораторії 123,7 м2.
Вміщує таке обладнання: верстат координатно-розточувальний; верстат фрезерний; стенд для регулювання форсунок; стенд для дослідження гальмівних механізмів; зварювальний агрегат; обкатний стенд роздавальних коробок; обкатний стенд головних передач; колінчасті та розподільні вали вантажних і легкових автомобілів; силовий агрегат ЗИЛ-130, двигун ГАЗ-52; стенд для регулювання ПНВТ; стенд для регулювання головної передачі; агрегати трансмісій вантажних автомобілів; вимірювальний інструмент для дефектації деталей; гідравлічний прес; ковальський молот; два слюсарні верстати.

Ауд. 4108 - Лабораторія досліджень і вимірювань.
Площа лабораторії 125,2 м2.
Вміщує таке обладнання: експериментальну установку для дослідження коливань керованих колес, викликаних гідравлічним підсилювачем; стенд для визначення моментів інерції керованих колес, відповідно осей шворнів; стенд для досліджень гідравлічних підсилювачів рульових управлінь; вимірювальний тензометричний комплекс для експериментальних досліджень.

Ауд. 4109 - Лабораторія технічної експлуатації автомобілів.
Площа лабораторії 133,4 м2.
Вміщує таке обладнання: автомобілі ГАЗ-66; ВАЗ–2121, МАZDA; шасі автомобілів ЗИЛ-131, КрАЗ-260; електромеханічний підйомник на 2000 кг; шестистойковий електропідйомник на 21000 кг; кран-укосину на 500 кг; кран рухомий вантажопідйомністю до 700 кг; два пересувні візки вантажопідйомністю до 1200 кг; стенди для регулювання фар: Novator 66, Novator 83; стенди для балансування колес: EWK –15, Eldiss –1200; стенди рульові управління автомобілів ГАЗ-66, КрАЗ-256Б; компресорну установку; комплекти інструментів слюсаря-ремонтника та водія; прибор К-69М.

Ауд. 4110 - Майстерня кафедри.
Площа майстерні 18 м2.
Оснащена таким обладнанням: токарний верстат; свердлильний верстат; слюсарний верстат; зварювальний агрегат.

Ауд. 4201 - Викладацька кафедри.

 

 

Ауд. 4201А - Кімната технічної інформації.
Площа кімнати 19,2 м2.

Ауд. 4202 - Лабораторія конструкцій автомобілів.
Площа лабораторії 79,8 м2.
Вміщує таке обладнання: вузли, агрегати, деталі вітчизняних та зарубіжних автомобілів; стенд «Гальмівні системи автомобіля КрАЗ-260»; комплект макетів для вивчення принципу роботи вузлів та систем автомобілів; плакати систем та вузлів автомобілів.

Ауд. 4203 - Лекційна аудиторія. Аудиторія дипломного проектування.

 

 

Ауд. 4204 -  Комп’ютерний клас.
Загальна площа 53,8 м2.
Комп’ютерні класи на 7 комп’ютерів. У цьому класі проводяться розрахунки курсових робіт і дипломних проектів, практичні та лабораторні заняття із спеціальних дисциплін.

Ауд. 4205 -  Комп’ютерний клас.
Загальна площа 51,5 м2.
Комп’ютерні класи на 6 комп’ютерів. У цьому класі проводяться розрахунки курсових робіт і дипломних проектів, практичні та лабораторні заняття із спеціальних дисциплін.

Ауд. 4211-  Лекційна аудиторія.

 

 

Ауд. 4212 -  Кабінет завідуючого кафедри.
Загальна площа 22,3 м2.