Додаткова сесія ЄВІ до магістратури

 
Додаткова сесія ЄВІ

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ НА НАВЧАННЯ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ СТУПЕНЯ МАГІСТРА!

     31 жовтня 2020 року відбудеться спеціально організована сесія єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ) для вступників, які:
    – зареєструвалися для участі в ЄВІ, але бажають його повторно скласти;
    – не зареєструвалися для участі в основній сесії ЄВІ.
    Спеціально організована сесія ЄВІ проводитиметься за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб.
    Вартість спеціально організованої сесії ЄВІ – 510 грн.
    Пункти тестування для проведення спеціально організованої сесії ЄВІ створюватимуться в наступних містах: Вінниця, Дніпро, Івано-Франківськ, Київ, Львів, Слов’янськ, Одеса, Херсон, Харків.
    Реєстрація вступників для участі в спеціально організованій сесії ЄВІ триватиме з 14 по 25 вересня 2020 року в приймальній комісії Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.
    Вступник вважатиметься зареєстрованим після отримання екзаменаційного листа та сплати коштів на рахунок Українського центру для оплати послуг із проведення Українським центром та його регіональними підрозділами вступних випробувань. Кошти зараховуються на рахунок Українського центру оцінювання якості освіти упродовж трьох робочих днів.
    Якщо до 2 жовтня не буде сплачено суму в повному обсязі, то реєстрацію буде скасовано, а отриманий екзаменаційний листок вважатиметься недійсним.
    Офіційне оголошення результатів третьої сесії ЄВІ здійснюється шляхом їх розміщення на інформаційних сторінках вступників «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» не пізніше 10 календарних днів із дня проведення іспиту.

Українська
Теги: