Лабораторна робота з науковим фахівцем МАНУ

На кафедрі автомобілів і тракторів була проведена лабораторна робота в групі АТ-18-1 з дисципліни «Основи технічної діагностики автомобіля» за участю наукового співробітника відділу створення навчально-тематичних систем знань Національного центру «Мала академія наук України» Атамася А.І.

Темою лабораторної роботи було діагностування паливного насосу високого тиску дизеля за осцилограмою вібрації.

Даний метод діагностування дозволяє визначити нерівномірність подачі палива паливним насосом без зняття паливної апаратури з автомобіля, що значно економить час діагностування. Для реалізації методу застосовуються сучасні цифрові вимірювальні комплекси з датчиками вібрації.

Атамась А.І. є випускником кафедри автомобілів і тракторів (2007 р.), захистив кандидатську дисертацію.

Атамась А.І. співпрацює з викладачами кафедри в напрямі створення та впровадження до навчального процесу цифрових вимірювальних комплексів. Наразі триває сумісна робота зі створення цифрового вимірювального комплексу для визначення концентрацій шкідливих компонентів у відпрацьованих газах автомобіля.

Теги: