Лабораторна робота з провідним фахівцем з організації гаражного господарства КрНУ

На кафедрі автомобілів і тракторів була проведена лабораторна робота з дисципліни «Конструкція автотранспортних засобів» за участю провідного фахівця з організації гаражного господарства КрНУ Черниша А.А.
    Тема лабораторної роботи – «Конструкція коробок передач». Під час занять розглянуті особливості конструкції коробок передач легкових та вантажних автомобілів. На прикладі КП автомобілів ВАЗ, КрАЗ, ЗІЛ, УАЗ, Volkswagen, Mercedes-Benz, Ford, Fiat та інших детально розглянута будова та принцип роботи двовалових, тривалових та багато валових конструкцій.
    Черниш А.А. є випускником кафедри автомобілів і тракторів (1996 р.), працює на кафедрі з 1996 по 2020 рік. За час роботи на кафедрі захистив кандидатську дисертацію.
    Черниш А.А. співпрацює з викладачами кафедри в напрямі дослідження кермових приводів транспортних засобів з двома керованими мостами та ходимості шин автомобілів.

Теги: