Міжнародна віртуальна академічна мобільність викладачів

Відповідно до листа-запрошення директора ТОВ «GAP Verkehrsfachschule Potsdam GmbH» (Німеччина), викладачі кафедр «Автомобілі і трактори» та «Цивільна безпека, охорона праці, геодезія та землеустрій» Інституту механічної інженерії, транспорту та природничих наук у складі: ШАПКО Володимир Федорович, к.т.н., проф.; КЛІМОВ Едуард Сергійович, к.т.н., доц.; БУРЛИГА Михайло Борисович, к.т.н., доц.; ЧЕРНЕНКО Сергій Михайлович, к.т.н., доц.; ЧЕРНИШ Андрій Анатолійович, к.т.н., доц.; ЧЕНЧЕВА Ольга Олександрівна, к.т.н., доц.; РЄЗНІК Дмитро Володимирович, к.т.н., доц. взяли участь у програмі міжнародної академічної мобільності.

Заходи відбувалися у формі онлайн науково-педагогічного стажування на базі ТОВ «GAP Verkehrsfachschule Potsdam GmbH» (м. Потсдам, Німеччина).

У ході стажування викладачі отримали нові знання з питань організації безпеки руху під час перевезення вантажів і пасажирів у Німеччині, підвищили свою кваліфікацію.