Обговорення проекту освітньо-професійної програми

Відбулось засідання кафедри автомобілів і тракторів за підсумками роботи екзаменаційних комісій з розгляду та захисту випускних кваліфікаційних робіт.

В засіданні кафедри приймали участь голови екзаменаційних комісій – директор АТП-15307 Кирєєв Юрій Васильович та технічний директор ПрАТ «АвтоКрАЗ» Дунь Сергій Вікторович.

Під час засідання було обговорено якість підготовки здобувачів вищої освіти всіх освітніх ступенів за освітніми програмами «Автомобільний транспорт» та «Автомобілі та автомобільне господарство».

Також було приділено увагу змісту освітньо-професійної програми «Автомобільний транспорт» першого (бакалаврського) рівня, проект якої знаходиться на громадському обговоренні.

Теги: