Основні події 2018-19 навчального року

Практика магістрантів (27.08.2018)
1.09.2018 року о 10-00 в ауд. 4211 відбудуться збори щодо направлення на практику за фахом (переддипломна) студентів груп АТ-17-1м, АТ-17-2м і ГМ-17-1м денної форми навчання і студентів груп АТ-17-1зм, АТ-17-2зм і ГМ-17-1зм заочної форми навчання.

Посвята в студенти (03-09-2018)
Бажаємо нашим першокурсникам прагнення до знань та самовдосконалення, нехай навчання в університеті буде успішним та приносить задоволення, нехай ви станете затребуваними фахівцями, і нехай роки студентства будуть насичені найяскравішими подіями, які буде приємно згадати до найменших дрібниць! Терпіння вам та наполегливості, енергії та натхнення, вдачі та успіхів!

Курси 3D моделювання (03-02-2019)
Програма складена на основі програм курсів дисциплін САПР, що викладаються для студентів кафедрою автомобілів і тракторів КрНУ ім. М. Остроградського м. Кременчук за підтримки інженерної кампанії ТЕХНОПОЛІС м. Киев.
У програмі викладено основи застосування інформаційних технологій в геометричному моделюванні та комп'ютерній графіці, а також придбання практичних навичок в роботі з однією з провідних систем комп'ютерної тривимірної графіки - PTC Creo2 Parametric.
Роль і місце інформаційних систем в розумінні їх як автоматизованих систем роботи з інформацією в сучасному інформаційному суспільстві неухильно зростають. Методологія та технології їх створення починають грати роль, близьку до загальнонаукових підходів у пізнанні та перетворенні навколишнього світу. Це обумовлює необхідність формування більш повного уявлення про них.
Разом з тим, в силу складності і об'ємності інформаційних систем учням складно самостійно вивчати і створювати їх. Однак їм цілком під силу створення комп'ютерних моделей. При цьому діяльність по створенню комп'ютерних моделей не тільки поглиблює уявлення про них, а й сприяє розвитку інтелектуальних умінь в області моделювання, дозволяє розвивати творчі здібності , допомагає з вибором майбутньої професії.
Інноваційна методика, розроблена корпорацією PTC, вже кілька десятків років використовується в тисячах шкіл по всьому світу. Її глобальне завдання - створити систему безперервного навчання інженерних спеціальностей: «школа-ВНЗ-підвищення кваліфікації без відриву від виробництва» - і, таким чином, вирішити проблему нестачі інженерних кадрів для промисловості. На сьогоднішній день Академічна програма PTC тільки в США охоплює близько 10 ти-сяч шкіл і 400 університетів. У Великобританії рішення PTC стали частиною Національної програми навчання, і, починаючи з 2000 року, понад 80% шкіл Англії та Уельсу викладають технічні предмети, використовуючи програмні продукти PTC. Корпорація РТС давно співпрацює з урядом Китаю, який за останню п'ятирічку вивів систему технічної освіти на дуже високий рівень.
Індустрія вже сьогодні потребує фахівців, які володіють САПР, нескладно перерахувати підприємства, які використовують Creo і яким потрібні кваліфіковані фахівці: "Антонов", "МоторСіч», "АвтоКрАЗ", "Крюківський вагонобудівний завод" і багато інших.
Creo на сьогоднішній день є однією з лідируючих і найбільш повних за своїми функціональними можливостями САПР на світовому ринку. Це підтверджується тим, що систему використовують більш 26000 великих компаній у всьому світі.
Основна мета навчання за програмою – залучити школярів України до світових надбань, забезпечити теоретичне та практичне знайомство з сучасними інформаційними технологіями проектування і конструювання.

Конкурс 3D конструювання (06-04-2019)
КАФЕДРА АВТОМОБІЛІВ І ТРАКТОРІВ КрНУ, ПКУ, ТО ОПОМ ПАТ «КВБЗ», УДК ПАТ «АВТОКРАЗ»
Оголошують про проведення конкурсу «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ 3D КОНСТРУЮВАННЯ»
Для участі в конкурсі запрошуються студенти 2-5 курсів машинобудівних спеціальностей.
Програма конкурсу:
1.04.2019 - 8.04.2019 Відбірковий тур. Подача заявок на участь в конкурсі. Кожен учасник подає 3D модель деталі. Заявки та моделі приймаються в аудиторії 4204 (старший викладач Харьков О.А.)
09.04.2019 о 10.00 Проведення конкурсу. Учасникам, які пройшли відбірковий тур, буде запропоновано створити 3D модель деталі середньої складності з урахуванням параметризації її основних конструктивних розмірів, а також її робоче креслення. Оцінюється правильність виконання моделі, її креслення, робота параметризації, а також час виконання завдання.
Роботи можуть виконуватися в будь яких програмних продуктах. Кафедра представить в аудиторії 4204 ліцензійне ПЗ Creo2 Academic Edition, Компас 3D V17 університетська версія, інше програмне забезпечення можна принести з собою на особистих ноутбуках.
Підведення підсумків конкурсу та нагородження переможців відбудеться під час урочистих зборів присвячених Дню ІМіТ в корпусі №5 КрНУ 10.04.2019. На переможців чекають дипломи та призи від організаторів.

Вітаємо з ювілеєм! (16-04-2019)
Вітаємо з 70-річчям викладача кафедри автомобілів і тракторів, кандидата технічних наук, доцента Павленко Володимира Васильовича!
День рождения отмечают каждый год, а юбилеи случаются всего лишь несколько раз в жизни. Круглая дата для мужчины — это новый значимый порог на его жизненном пути. Юбилеи отмечают даже те, кто не любит пышных праздников и застолий. Друзья и коллеги поздравляют именинника и от всей души желают ему дальнейших успехов и счастья.