Підручники та навчальні посібники, видані викладачами та співробітниками кафедри

Солтус А.П. Основы теории рабочего процесса и расчёта колёсных управляющих модулей: монография. - Кременчугский филиал Харьковского политехнического института, Кременчуг, 1990. - 235 с.

Солтус А.П. Теория эксплуатационных свойств автомобиля: Учебное пособие для вузов. - Киев: Аристей, 2004. - 188 с.

Солтус А.П. Теория эксплуатационных свойств автомобиля: Учебное пособие для вузов. 2-ое издание - Киев: Аристей, 2005. - 188 с.

Солтус А.П. Теорія експлуатаційних властивостей автомобіля: Навчальний посібник. - Київ: Арістей, 2006. - 176 с.

Шапко В.Ф. Автомобільні двигуни: Основи теорії та характеристики поршневих двигунів внутрішнього згоряння: Навчальний посібник. - Кременчук: КДПУ, 2006. - 194 с.

Деркач Ю.А. Затылованные фрезы с положительными передними углами. - Кременчуг: КГПУ, 2006. - 139 с.

Шапко В.Ф. Автомобільні двигуни. Основи теорії та характеристики поршневих двигунів внутрішнього згоряння: Навчальний посібник. - Кременчук: КНУ, 2011. - 194 с.

Пилипенко В.И. Высоко-эффективная проходимость автомобиля. - Кременчук: Типография Мадрид, 2012. - 164 с.

Шапко В.Ф., Шапко С.В. Основи теорії та динаміки автомобільних двигунів: Навчальний посібник. - Харків: Точка, 2013. - 232 с.

Шапко В.Ф. Автомобільні двигуни. Основи теорії та характеристики поршневих двигунів внутрішнього згоряння :  Навчальний посібник, друге видання – Харків,: Точка, 2014. –  148 с.

Шапко С.В. Виробничі системи на автомобільному транспорті. Практикум з технологічного розрахунку автотранспортних підприємств:  навчальний посібник / С.В. Шапко. ­– Кременчук. – ТОВ «Кременчуцька міська друкарня», 2014. – 146 с.

Шапко В.Ф., Шапко С.В. Основи  теорії  та динаміки  автомобільних  двигунів : підручник / В. Ф. Шапко, С. В. Шапко. ­– Харків : Точка,  2016. – 232 с.