Працевлаштування

    Випускники, які навчаються за спеціальністю 274-"Автомобільний транспорт" спеціалізація "Автомобілі та автомобільне господарство" за освітнім ступенем спеціаліста отримують кваліфікацію інженера з автомобільного транспорту, а  за освітнім ступенем магістра за тією ж спеціальністю – наукового фахівця з автомобільного транспорту.

    Вид діяльності випускника – робота інженера-механіка пов’язана з експлуатацією, обслугову­ванням, ремонтом автомобілів та технологічного обладнання на автотранспортних підприємствах, станціях технічного обслугову­вання, сільськогосподарських підприємствах та ремонтних заводах

    Після закінчення університету випускники працюють на посадах інженера з організації експлуатації та ремонту; інженера з транспорту виробничо-технічного відділу автотранспортного підприємства; інженера з ремонту; інженера з безпеки руху; інженера з транспорту служби сервісу; асистента та викладача у навчальних закладах.


    Випускники, які навчаються за спеціальністю 133-"Галузеве машинобудування" спеціалізація  Колісні та гусеничні транспортні засоби" за освітнім ступенем спеціаліста отримують кваліфікацію інженера-механіка, а  за освітнім ступенем магістра за тією ж спеціальністю – наукового фахівця з автомобілебудування.

    Вид діяльності випускника – робота інженера-механіка пов’язана з розрахунком, проектуван­ням, випробуванням, експлуатацією, обслуговуванням і ремонтом автомобілів.

    Після закінчення університету випускники працюють на посадах інженера-конструктора, інженера-випробувача автомобільних заводів, інженера з експлуатації та ремон­ту автотранспортних підприємств, інженера з ремонту; інженера і молодшого наукового співробітника науково-дослідних інститутів та організацій  асистента та викладача навчальних закладів.


    За останні роки випускники кафедри автомобілів і тракторів працевлаштовані на таких підприємствах: Крюківський вагонобудівний завод, ХК „АвтоКрАЗ”, ПАТ „Кременчукм’ясо”, Колісний завод, ПАТ „Кредмаш”, ПАТ „Ампер” , Полтавський ГЗК, Єристівський ГЗК, АТП-15307, транспортні цехи Кременчуцького водоканалу, „УкрТАТнафта”, „Теплоенерго”, „Полтаваобленерго”, станції технічного обслуговування автомобілів „Hundai”, “Shkoda”, “Авто центр”, „Стандарт-Авто” , ДАІ м. Кременчука, Комсомольська, Хорола тощо. Випускники кафедри займають керівні посади на численних підприємствах м. Кременчука, Полтавської обл. та України. Серед них начальники транспортних цехів Кременчуцького водоканалу, Південної залізниці, Колісного та Вагонобудівного заводів, АТП-15347 м. Комсомольська, керівники підрозділів Полтавського та Єристівського ГЗК, провідні фахівці станцій технічного обслуговування, викладачі КрНУ, Коледжу КрНУ, Олександрійського, Хорольського, та інших коледжів і технікумів.