Працевлаштування в Україні

    Промислова компанія «Пожмашина» – сучасне підприємство, яке динамічно розвивається та щороку нарощує свої потужності.
    Компанія має свій власний соціальний пакет, який включає:
    - гідну та конкурентну заробітну платню;
    - підвезення працівників до місця роботи;
    - надання матеріальної допомоги в складних життєвих ситуаціях та на лікування;
    - корпоративний мобільний зв’язок;
    - навчання та підвищення кваліфікації;
    - преміювання до свят та багато іншого.
    Наявні вакансії інженера-конструктора, інженера-технолога, менеджера з продажу продукції, програміста, токаря, фрезерувальника, керівника бюро та багато інших.
    За додатковою інформацією звертатися до зав. кафедри автомобілів і тракторів Клімова Е.С., доц. Черниша А.А.


СТО "Спеціаліст" ТОВ "ТМ "ГОРА" запрошує на роботу випускників та студентів кафедри.
    Ми маємо вакансії: слюсарів-ремонтників, слюсарів-зварювальників-рихтувальників, менеджерам по закупівлі запчастин, механіків цеху.
    Офіційне працевлаштування, повний соціальний пакет, можливість додаткового навчання за напрямками роботи. (Для студентів вільний графік на неповну зайнятість). зарплата відрядно преміальна.
    Звертатися за телефоном: 067-531-55-36.


    Вакансії:
    - слюсарі-ремонтники з ремонту та обслуговування транспортних засобів (легкових та мікроавтобусів, грузових);
    - рихтувальник.
    Вимоги: Графік роботи 6 днів: Пн.-Пт., з 9-00 до 18-00, субота з 9-00 до 15-00.
    З питань працевлаштування звертатися: +38(067)531-55-36.


    Вакансія: автослюсар, автомеханік.
    Ремонт паливної апаратури дизельних двигунів, найсучасніше світове обладнання, аналогів нашого сервісу в Полтавській області не існує. Якщо Ви, хочете зв'язати свою діяльність з ремонтом автомобілів, тоді Вам однозначно до нас. Це не ремонт ходової, де велика трудомістка частина і мала віддача, це висококваліфікована праця, який при Вашому прагненні буде оплачений на належному рівні і вже через рік, Ви будете отримувати зарплату більше, ніж більшість механіків і слюсарів в м.Кременчуці.
   Вимоги: 18-30 років, технічна освіта. Бажання вчитися і працювати. Робота з сучасним обладнанням і технікою. Умови роботи: з Пн по СБ з 9:00 до 18:00. Після півроку роботи можливе додавання додаткових вихідних по суботах. Переробки оплачуються. При прагненні роботи, вже через пів року Ви отримаєте гідну заробітну плату і кар'єрне зростання.
    З питань працевлаштування звертатися: 0972729464 Дмитро, наш сайт: www.planeta-diesel.com.ua.


    За останні роки випускники кафедри автомобілів і тракторів працевлаштовані на таких підприємствах:
    Крюківський вагонобудівний завод, АвтоКрАЗ, ПАТ „Кременчукм’ясо”, Колісний завод, ПАТ „Кредмаш”, ПАТ „Ампер” , Полтавський ГЗК, Єристівський ГЗК, АТП-15307, транспортні цехи Кременчуцького водоканалу, „УкрТАТнафта”, „Теплоенерго”, „Полтаваобленерго”, станції технічного обслуговування автомобілів „Hundai”, “Skoda”, “Авто центр”, „Стандарт-Авто” , ДАІ м. Кременчука, Горішніх Плавнів, Хорола тощо. Випускники кафедри займають керівні посади на численних підприємствах м. Кременчука, Полтавської обл. та України. Серед них начальники транспортних цехів Кременчуцького водоканалу, Південної залізниці, Колісного та Вагонобудівного заводів, АТП-15347 м. Комсомольська, керівники підрозділів Полтавського та Єристівського ГЗК, провідні фахівці станцій технічного обслуговування, викладачі КрНУ, Коледжу КрНУ, Олександрійського, Хорольського, та інших коледжів і технікумів.