Студентське життя

    Кафедра піклується не тільки про забезпечення якісного проходження навчального процесу. Багато уваги викладачі кафедри приділяють виховній роботі.
    Проведення днів інституту, вечорів, присвячених офіційним та неофіційним святам, дискотек, спортивних заходів та конкурсів, в організації яких приймають участь і викладачі і студенти, доповнюють привабливу, яскраву та неповторну атмосферу студентського життя.

    Наша студентка виборола титул "Міс університету".

    Студентське самоврядування, що існує на нашій кафедрі складається з наступних секторів.

    Житлово-побутовий сектор
    Робота сектору, спрямована на покращення житлово-побутових умов студентів в гуртожитку. Консультацією студентів з Правил проживання у гуртожитках. Захист їх прав та інтересів у відносинах з адміністрацією гуртожитків.

    Сектор засобів масової інформації

    Займається підбором інформації до інститутської газети.

    Спортивний сектор

    Займається проведенням і організацією спортивних змагань. Залученням студентів до активного спортивного життя.

    Культурно-масовий сектор

    Сектор займається підготовкою і проведенням інститутських свят, днів інституту, благодійних акцій та творчих вечорів.

    Колектив кафедри автомобілів і тракторів організовує святкування Дня автомобіліста. Серед студентських груп проводиться конкурс стіннівок, присвячений святу.

    Перше місце в конкурсі стінівок зайняла група АТ-11-1 (виконавець Лазоренко І.М.)

    Студенти кафедри брали участь в інтелектуальній вікторині, присвяченій Дню автомобіліста. Найбільш інтелектуальним виявився студент Бубнов Г.К. група АТ-11-1.

    Студент ІІІ курсу групи ГМ-19-1 Валерій Чепурний став переможцем Всеукраїнського конкурсу есе патріотично-громадянської тематики «Єднанням сильні!» і отримав диплом першого ступеню.