Вітаємо переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

30 квітня 2021 року, за допомогою дистанційних технологій, проводився ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Галузеве машинобудування (машини аграрно-лісового та транспортного комплексів)» (https://khntusg.com.ua/final-vseukrainskogo-konkursu-studentskih-naukovih-robit/).
    Галузева конкурсна комісія на основі доповідей конкурсантів сформувала рейтинговий список робіт, визначила переможців та одноголосно затвердила протокол засідання.
    Диплом ІІІ ступеня отримав Ціома Олександр Вікторович (Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського).

Вітаємо переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Галузеве машинобудування (машини аграрно-лісового та транспортного комплексів)» та бажаємо не полишати обраного напрямку науковця, який є необхідним та першочерговим для нашої Держави.

Теги: