Всеукраїнські конкурси студентських наукових робіт

2021 рік

    30 квітня 2021 року, за допомогою дистанційних технологій, проводився ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Галузеве машинобудування (машини аграрно-лісового та транспортного комплексів)» (https://khntusg.com.ua/final-vseukrainskogo-konkursu-studentskih-naukovih-robit/).
    Галузева конкурсна комісія на основі доповідей конкурсантів сформувала рейтинговий список робіт, визначила переможців та одноголосно затвердила протокол засідання.
    Диплом ІІІ ступеня отримав Ціома Олександр Вікторович (Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського).


    Вітаємо переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Галузеве машинобудування (машини аграрно-лісового та транспортного комплексів)» та бажаємо не полишати обраного напрямку науковця, який є необхідним та першочерговим для нашої Держави.

    15 квітня 2021 року в КрНУ відбулася підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Транспортні технології».

    Засідання секцій «Організація та безпека руху» та «Транспортні засоби» відбувалось в режимі відеоконференції у програмі Zoom.

    Загалом було заслухано 11 доповідей з 12 закладів вищої освіти України.

    За рішенням журі призові місця отримали наступні учасники:

Секція «Організація та безпека руху»

Місце

ПІБ

Навчальний заклад

Тема

1

Капінос Єлизавета Володимирівна, Ткаченко Олександра Олександрівна

Національний університет цивільного захисту України

Врахування викиду поліциклічних ароматичних вуглеводнів в критеріальному оцінюванні рівня екологічної безпеки експлуатації автотранспортних засобів з поршневим ДВЗ

2

Чорний Артур Павлович

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності

Дослідження параметрів функціонування системи "Уникнення зіткнення" з метою застосування на транспортних засобах ДСНС України під час слідування до місця виклику за сигналом "Тривога"

3

Левкович Андрій Андрійович, Микитюк Богдан Володимирович

Національний університет водного господарства та природокористування

Шляхи підвищення ефективності міських автобусних перевезень

3

Гнатушок Дмитро Андрійович

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

Формування систем паркингів в центральних ділових частинах міст

3

Манжело Валерія Дмитрівна

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова

Вплив швидкості руху на функціонування системи управління дорожнім рухом

Секція «Транспортні засоби»

Місце

ПІБ

Навчальний заклад

Тема

1

Сачук Анжела Володимирівна

Луцький національний технічний університет

Обґрунтування доцільності створення інфраструктури мобільного автосервісу

2

Добрянський Ілля Русланович

Національний університет "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка"

Дослідження впливу регулювання паливної апаратури на тягові характеристики, паливну економічність та ресурс дизельного двигуна

2

Будній Олег Ігорович, Барський Назар Русланович

КрНУ, Західноукраїнський національний університет

Дослідження взаємодії великогабаритної шини транспортного засобу зі штучною перешкодою під час її переїзду

2

Смик Олексій Олегович

Миколаївський національний аграрний університет

Дослідження і розробка технології обробки комбінованим абразивним інструментом прецизійних деталей паливної апаратури транспортної техніки

3

Бурим Антон Сергійович, Фуцур Андрій Вікторович

Київський національний університет технологій та дизайну, КрНУ

Експериментальні дослідження системи магнітної неруйнівної діагностики для підвищення екологічної безпеки на залізничному транспорті

3

Невєдров Максим Романович

Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"

Дослідження динаміки гальмування транспортних засобів

    Вітаємо переможців і призерів, а також наукових керівників. Бажаємо успіхів у подальшій науковій роботі!

2018 рік

    11 березня в Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського на кафедрі автомобілів і тракторів Інституту механіки і транспорту відбулася підсумкова студентська наукова конференція переможців другого етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Транспортні технології (за видами транспорту)». Перше місце виборов студент третього курсу КрНУ кафедри автомобілів і тракторів Максюк С.О.

    20 березня у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулась підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі науки «Техногенна безпека». КрНУ та кафедру автомобілів і тракторів представляв студент 4 курсу групи МБ-14-1 СТАДНІК Владислав Миколайович (науковий керівник Черненко Сергій Михайлович). За підсумками роботи конференції він був нагороджений дипломом III ступеня. Вітаємо з призовим місцем і бажаємо подальших успіхів у науковій роботі!

2017 рік

    30 березня в Кременчуцькому національному університеті на кафедрі автомобілів і тракторів Інституту механіки і транспорту відбулася підсумкова студентська наукова конференція переможців другого етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Транспортні технології (за видами транспорту)».

    29 березня у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті відбулась підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі науки «Транспорт» секції «Експлуатація та ремонт засобів транспорту». КрНУ представляв студент 5 курсу групи ГМ-16-1м Некраса Іван Анатолійович (науковий керівник Черненко Сергій Михайлович). За підсумками роботи конференції він був нагороджений дипломом III ступеня. Вітаємо з призовим місцем і бажаємо подальших успіхів у науковій роботі!

    23 березня 2017 року в Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулась підсумкова конференція ІІ етапу конкурсу студентських наукових робіт за напрямом "Техногенна безпека". Вітаємо студента 3 курсу Магду Антона з виборенням другого місця. Бажаємо подальших успіхів у навчанні та науковій роботі.

    16 березня 2017 року студент кафедри автомобілів і тракторів Флінтіч Денис Олександрович взяв участь у підсумковій науково-практичній коніеренції Всеукраїнського конкурсу студентськитх наукових робіт, яка проходила в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів).

2016 рік

    11 листопада 2016 року на кафедрі автомобілів і тракторів відбулося засідання секції «Автомобільний транспорт» Всеукраїнської науково-технічної конференції «Сучасні тенденції розвитку машинобудування та транспорту».
    В роботі конференції прийняли участь співробітники, магістранти та студенти кафедри, представники підприємств, гості з інших міст України.

2015 рік

    З 25 по 27 березня 2015 року у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності проводився II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за галуззю науки «Техногенна безпека».
    За підсумками захисту наукових робіт студенти Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського Мурашко Олексій (2 курс група АТ-13-1, науковий керівник – доцент кафедри АТ Черненко С.М.) та Харченко Наталія (2 курс група ЕО-13-1, науковий керівник – доцент кафедри ЕБОП Харламова О.В.) нагороджені дипломом II ступеня.
    Вітаємо студентів та їхніх наукових керівників, бажаємо подальших успіхів у навчанні та науковій роботі!