Тиждень автомобіліста

Тиждень автомобіліста

    18 – 25 жовтня на кафедрі «Автомобілі та трактори» пройшов тиждень автомобіліста, присвячений професійному святу «День автомобіліста та дорожника». Співробітники кафедри провели святкові заходи із залученням студентів ІМіТ, які навчаються за спеціальностями 274 – «Автомобільний транспорт» і 133 – «Галузеве машинобудування» за спеціалізацією «Колісні та гусеничні транспортні заходи». У заходах активну участь прийняли студенти 4-го курсу Коледжу КрНУ імені Михайла Остроградського та Політехнічного коледжу КрНУ імені Михайла Остроградського (м.

Українська
Теги: 

Запрошуємо на відкриту лекцію!

Запрошуємо на відкриту лекцію!

Об’ява

    26.09. 2019 (2 пара, ауд.4202) к.т.н. доцент кафедри автомобілів і тракторів ЧЕРНИШ Андрій Анатолійович проводе відкриту лекцію з дисципліни «Конструкція автомобільних засобів».
    Тема лекції: «Коробка передач і роздавальна коробка».

Українська
Теги: 

Робота!

Робота!

    СТО в м. Кременчук проводить набір на роботу:

    - слюсарів-ремонтників з ремонту та обслуговування транспортних засобів (легкових та мікроавтобусів, грузових) - зарплата відрядна від 15 тис. грн.;
    - рихтувальник - зарплата від 20 тис. грн.

    Графік роботи 6 днів: Пн.-Пт., з 9-00 до 18-00, субота з 9-00 до 15-00.
    Телефон для довідок: +38(067)531-55-36

Українська
Теги: 

З 1 вересня!

З 1 вересня!

    1 вересня – День Знань. Вітаємо всіх з цим визначним днем, адже знання є невід’ємною частиною виховного процесу будь-якої людини. Не має значення скільки класів чи семестрів ви провчились, але здобуті знання завжди залишаться з вами. Зі святом усіх!

Українська
Теги: 

Сторінки